Antalya Kemer Türem kayıt bılgılerı

SINAV  DUYURU  METNİ

            Vakfıkebir Turizm Eğitim Merkezi  2007-2008 Eğitim Öğretim dönemi, Yiyecek İçecek Hizmetleri alanında (Mutfak, Servis dallarında), Konaklama  ve  Seyahat  Hizmetleri alanlarında (Önbüro ve Kat Hizmetleri dallarında) Turizm İşletmelerine Personel Yetiştirme Temel Eğitim Kurslarına yatılı ve gündüzlü kursiyer alınacaktır.

Eğitim süresi 7 ay teorik ve İşletmede  4 ay uygulamalı eğitimleri olmak üzere toplam 11 aylık bir program uygulanacaktır.

Kursiyerler Turizm Eğitim Merkezlerinde eğitim-öğretim başlayacağı tarih itibariyle ( 17 Eylül 2007) Yatılılar için 16 yaşını doldurmuş ve 20 yaşından gün almamış olmak, gündüzlü kursiyerler için 16 yaşını doldurmuş ve 25 yaşından gün almamış olmak ve evli bulunmamaları şartları aranmaktadır. Ayrıca erkek adaylar için, askerlikle ilişkisi bulunmadığını veya ertelediğini belgelendirmesi istenir.        

Önbüro  bölümü için en az Lise ve dengi okul mezunu ve bir yabancı dil biliyor olmak, diğer bölümler için en az İlköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır.        

Ön kayıtlar 20-31 AĞUSTOS 2007 tarihleri arasında yapılacak olup, başvurusu uygun bulunan adayların mülakat sınavları 3 - 4 EYLÜL 2007 tarihlerinde Vakfıkebir Turizm Eğitim Merkezinde yapılacaktır.

         Müracaatlar şahsen ve posta ile yapılacak, 31 AĞUSTOS 2007 günü mesai bitiminden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

       Eğitim merkezimize 2007-2008 Eğitim öğretim döneminde yatılı bayan kursiyer alınmayacaktır.

ÖN KAYITTA İSTENECEK BELGELER :

1.     Dilekçe

2.     Öğrenim belgesi onaylı örneği

3.     Nüfus cüzdanı onaylı örneği

4.     2 adet vesikalık fotoğraf

5.     Sınav tarihi itibarı ile 20 yaşından gün almış aday kursiyerlerden Askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !